All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Володимир

Засновник Raido та «Винная Тусовка»
В мене є два хобі: подорожі та вино.
Raido - це те, на що перетворилося перше хобі.
Любов до вина втілюється в тематичні поїздки в Тоскану, П'ємонт і т.д.
Але найбільше я люблю гори, ходжу в гори, живу ними.
І тільки там я відчуваю себе по-справжньому вільним.

Юля

Вітаю, мене звуть Юля =) Займаюся туризмом близько двадцяти років. Кілька років тому сходила в гарний трек Альпами з Raido, потім Швеція, Італія і знову французькі Альпи .Два роки тому водила групу від Raido на Монблан вже в якості горного гіда і в минулому році ми повторили сходження вже з іншою групою.
З горами та походами знайома давно і зовсім не уявляю собі життя без них, натхнення, душевний відпочинок і прийняття всіх найскладніших рішень знаходить мене саме тут. Кажуть, що «ніхто не повертається з подорожей таким як він був раніше», мені здається, що саме з подорожей ми повертаємося такими якими були задумані, йдемо, щоб повернутися до себе =) Буду дуже рада розділити з вами подорож. До зустрічі!

досвід:
гірські походи і сходження в районах: Крим, Карпати, Кавказ, Памір, Тянь-Шань, Альпи, Алтай
зимові лижні походи: Полярний Урал, Кольський півострів, Швеція Сарек
сходження: Ельбрус, Казбек, Монблан, Білуха
Майстер спорту з гірського туризму

Андрій

35 років. На першу свою гору піднявся в 11 років. Це був Аю-Даг в Криму. Як зараз пам'ятаю це враження - світанок і безмежне море навколо з висоти пташиного польоту. З тих пір закохався в гори на все життя. Хочеться вірити, що ця любов взаємна. Побував багато де, але дві країни, природа яких залишила саме незабутнє враження це Норвегія і Непал. Після Гімалаїв світ взагалі сприймається по-іншому, здається дуже маленьким, іграшковим і несправжнім. Найкрасивіший вид бачив зі Східної вершини Ельбрусу - весь кавказький хребет та красуня Ушба.
Пізніше ніж горами, але теж досить давно захопився в хорошим вином. Пізнаю, вивчаю, подорожую по винним регіонах, колекціоную. Рясно ділюся враженнями від своїх поїздок та запрошую Вас прийняти в них участь.
Завжди радий новим зустрічам, друзям і однодумцям. Мало де можна зустріти стільки хороших, цікавих людей, і так швидко їх пізнати як на гірських стежках, схилах та просто в спільних поїздках. Це ще одна причина повертатися в гори знову і знову.
Давайте повертатися і зустрічатися частіше !!!

Raido Club