All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Image Alt

Вірменія, сходження на Арагац і Аждаак, трек по Гегамському хребту.

Вірменія, сходження на Арагац і Аждаак, трек по Гегамському хребту.

€230 з людини

Вірменія. Що ми знаємо про Вірменію окрім того, що вона знаходиться між Грузією, Туреччиною та Іраном? Тим часом ця невелика країна з населенням всього в три мільйони зберігає свої таємниці з давніх часів, і відвідавши її, Ви побачите залишки візантійських храмів та християнські церкви, побудовані в IX – XIV століттях, прикрашені кам’яним різьбленням, немов закутані в мереживо.

У Вірменії на березі озера Севан знаходиться одне з найбільших кладовищ хачкарів – понад 800 каменів – надгробків і каменів-колисок розповідають про давню історію народу, який жив на цій землі.

Вірменія гірська країна – гори тут досягають висоти 4 тисяч, а Гегамський хребет по праву називають найкрасивішим в цьому регіоні. Його вулкани, здалеку здаються різнокольоровими, нітрохи не поступаються ісландським. У цих горах ще можна знайти вішапи – висічені з каменю мегаліти дохристиянської доби, що зображують міфологічних істот.

Кухня тут схожа на закавказьку, проте хаш ви зможете спробувати тільки у вірменських харчевнях – це суп, але його подають на сніданок. Вірменія дивовижна, вона не залишить байдужим навіть найвибагливішого мандрівника.
А ось гора Арарат знаходиться за її межами, в Туреччині – і це зовсім інша подорож.

0 Коментарi
 • Місце Зустрічі
  Єреван, Вірменія
 • Час Відправлення
  3 липня 2021
 • Час Прибуття
  11 липня 2021

План поїздки

1
1 день
Збір группи в Єревані о 14-00 за місцевим часом, докуповуємо продукти і відразу ж їдемо в гори. Приблизно в 19-00 виходимо на маршрут і пройшовши 1-1,5 км стаємо на ніч.
2
2 день
Виходимо на маршрут по Гегамському хребту, проходимо 20 км за день, ночівля біля озера Вішапаліч. Поруч з озером оглядаємо вішапи.

3
3 день
Проходимо вулкан Аждаак, найвищу точку хребта 3597 метрів, третя за висотою гора Вірменії і ночуємо у озера Акналіч, всього за день близько 20 км     
4
4 день
Далі рухаємося по маршруту в бік озера Севан, всього за день близько 20 км
5
5 день
Виходимо до озера Севан, перлини Вірменії та переїжджаємо до озера Карі, де на висоті 3190 метрів стаємо табором і готуємося до сходження.

6
6 день
Сходження на південну вершину вулкана Арагац 3879 м, далі по можливості на північну 4090 м. Сходження технічно не складне, звичайний трекінг, крім фінальної частини північної вершини, останніх 20 метрів, хто не хоче зможе почекати на фальшивій північній вершині, звідти відкриваються тіж самі краєвиди.

7
7 день
Резервний день. Якщо резервний день буде заощаджено, то за бажанням радіальний вихід на західну вершину Арагаца або дньовка на озері.  
8
8 день
Вільний день в Єревані, ніч в Єревані в готелі, хостелі або гестхаусі.  

9
9 день
Ранній виліт додому.

У зв'язку з погодними умовами та рухом групи по маршруту в програмі можливі невеликі зміни.


    У вартість включено:
 • готель \ гестехаус \ хостел 1 ніч, день 8;
 • всі переїзди по маршруту, забезпечує вірменська зустрічаюча сторона, водій та мікроавтобус або мінівен в залежності від кількості осіб в групі;
 • трансферти з аеропорту і назад;
 • супровід гіда на маршрутах в горах;
 • загальне спорядження: котли, газові пальники, пальне, gps навігатор, групова медична аптечка;
 • консультації про похід, особисте спорядження, страховку,
 • допомога в купівлі авіаквитків.
У вартість не включено:
 • авіаквитки (кожен учасник купує сам або разом з групою, при необхідності допомога організатора);
 • сувеніри, вхідні квитки та додаткові екскурсії;
 • харчування, приблизно 40 євро з людини на весь похід, готуємо самі, кожен бере участь в приготуванні їжі і в похідній частині подорожі несе частину продуктів;
 • страховка;
 • оренда спорядження: намет, спальник, килимок, трекінгові палки, тощо

Raido Club