All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Image Alt

Вірменія, подорож країною та культурна спадщина.

Вірменія, подорож країною та культурна спадщина.

€295 з людини

Вірменія. Що ми знаємо про Вірменію окрім того, що вона знаходиться між Грузією, Туреччиною та Іраном? Тим часом ця невелика країна з населенням всього в три мільйони зберігає свої таємниці з давніх часів, і відвідавши її, Ви побачите залишки візантійських храмів та християнські церкви, побудовані в IX – XIV століттях, прикрашені кам’яним різьбленням, немов закутані в мереживо.

У Вірменії на березі озера Севан знаходиться одне з найбільших кладовищ хачкарів – понад 800 каменів – надгробків і каменів-колисок розповідають про давню історію народу, який жив на цій землі.

Вірменія гірська країна – гори тут досягають висоти 4 тисяч, а Гегамський хребет по праву називають найкрасивішим в цьому регіоні. Його вулкани, здалеку здаються різнокольоровими, нітрохи не поступаються ісландським. У цих горах ще можна знайти вішапи – висічені з каменю мегаліти дохристиянської доби, що зображують міфологічних істот.

Кухня тут схожа на закавказьку, проте хаш ви зможете спробувати тільки у вірменських харчевнях – це суп, але його подають на сніданок. Вірменія дивовижна, вона не залишить байдужим навіть найвибагливішого мандрівника.
А ось гора Арарат знаходиться за її межами, в Туреччині – і це зовсім інша подорож.

0 Коментарi
 • Місце Зустрічі
  Єреван, Вірменія
 • Час Відправлення
  10 липня 2021
 • Час Прибуття
  17 липня 2021

План поїздки

1
1 день
Приліт групи, поселення в готель, хостел або гестхаус в Єревані.
2
2 день
Вранці ми покидаємо Єреван і їдемо в древній вірменський монастир Хор Вирап, що в перекладі з вірменської - глибока темниця. Далі наш шлях лежить в монастир Нораванк та місто Єхегнадзор. Поселення в готель, гестхаус чи хостел, вільний вечір в Єхегнадзорі.

  
3
3 день
Програма сьогоднішнього дня надзвичайно насичена. Ми виїжджаємо о 8-00 і рухаємося в бік величезного мегалітичного комплексу Караундж та Воротнаванського монастиря. Далі оглянемо міст диявола та печери, де бажаючі зможуть скупатися в мінеральній воді. Після обіду поїздка на канатній дорозі в Татевський монастир, огляд монастиря і в кінці дня ми прогуляємося по печерному місту Хндзореск. Ніч в готелі, хостелі або гестхаусі в Горіс.

     
4
4 день
Сьогодні ми рухаємося в бік одного з найкрасивіших перевалів Вірменії, в бік Селімского перевалу. По дорозі побуваємо в Селімскому караван-сараї, місці де ночували купці, що везли каравани дорогоцінного товару по Великому шовковому шляху багато століть тому. А проїхавши перевал, спустимося до озера Севан і відвідаємо Норатус (Noratus) кладовище хачкарів і монастир Айраванк. Ніч в готелі, хостелі або гестхаусі в Єревані.

         
5
5 день
Вільний день в Єревані. Бажаючі можуть відвідати коньячні заводи Арарат або Ной, чи просто пройтись милими вулицями столиці Вірменії. Ніч в Єревані в готелі, хостелі або гестхаусі.  

6
6 день
Сьогодні ми відвідаємо найбільший храм ранньосередньовічної вірменської архітектури Звартноц, що в перекладі з древньовірменської означає «храм Небесних Ангелів» та Ечміадзінський монастир - монастир Вірменської апостольської церкви, місцезнаходження престолу Верховного Патріарха Католікоса всіх вірмен в 303-484 рр. Вільний вечір в Єревані, ніч в готелі, хостелі або гестхаусі.  


  
7
7 день
Ми заїдемо в селище Гарні, де на краю ущелини стоїть язичницький храм Гарні, побудований ще в I столітті нашої ери, а далі в Монастир Гегард, частина якого висічена в скелі. Цей монастирський комплекс унікальне архітектурне спорудження внесено в ЮНЕСКО. Вільний вечір в Єревані, ніч в готелі, хостелі або гестхаусі.


8
8 день
Виліт додому.

У зв'язку з погодними умовами в програмі можливі невеликі зміни.


    У вартість включено:
 • готель, гестехаус або хостел 7 днів;
 • всі переїзди по маршруту, забезпечує вірменська зустрічаюча сторона, водій та мікроавтобус або мінівен в залежності від кількості осіб в групі;
 • трансферти з аеропорту і назад;
 • консультації про поїздку, страховку;
 • при необхідності допомога в купівлі авіаквитків.
У вартість не включено:
 • авіаквитки, кожен учасник купує сам або разом з групою, при необхідності допомога організатора;
 • сувеніри;
 • вхідні квитки;
 • страховка;
 • харчування.

Raido Club