All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Image Alt

Загублені в океані, острів Пасхи

Загублені в океані, острів Пасхи

€940 з людини

Загублений в океані, таємничий та від цього ще більш жаданий острів Рапа-Нуї або більш відомий нам як острів Пасхи.

Він є найвіддаленішим населеним островом у світі, до найближчого континенту 3703 км. Проте ніяка відстань не може стримати бажання відвідати його, побачити велетенські моаї – кам’яні статуї, що охороняють острів.

0 Коментарi
 • Місце Зустрічі
  Сантьяго, Чилі
 • Час Відправлення
  21 листопада 2022
 • Час Прибуття
  25 листопада 2022

План поїздки

1
День 1. Печера Ana Kai Tangata - вулкан Rano Kau - церемоніальне село Orongo - Ahu Vinapu.
По прильоту вирішуємо побутово-організаційні питання: обмін валюти, купівля продуктів та квитків для відвідин пам’яток, поселення в готель / гестхаус / хостел.

Після обіду вирушаємо по маршруту.
Ми оглянемо найбільш відвідувану морську печеру на острові - Ана Каі Тангата (Ana Kai Tangata), в якій знаходяться наскальні малюнки птаха, що вважається священним послідовниками культу Тангата ману, вулкан Рано Кау (Rano Kau) з озером, що заросло очеретом в його кратері, а також церемоніальне село Оронго (Orongo) з петрогліфом птахо-людини, що вважається символом острова Пасхи разом з моаї.
А захід сонця зустрінемо біля Аху Вінапу (Ahu Vinapu).

Аху - церемоніальна платформа, яка за віруванням корінних жителів острова Пасхи, утворюють духовну ланку між цим та потойбічним світами.2
День 2. Ahu Akahanga - Ahu One Makihi - Ahu Tongariki - Rano Raraku - Pu o Hiro - Ahu Te Pito Kura – Ovahe.
Цього дня ми обслідуємо східну частину острова.
Почнемо з Аху Акаханга (Ahu Akahanga), де знаходяться невідновлені платформи, рибальські будинки та печі, а також Ahu One Makihi.

Далі побачимо Аху Тонгарікі (Ahu Tongariki) - найбільший аху та найвідоміше місце на острові. Тут розміщено одразу 15 статуй.

Рано Рараку (Rano Raraku ) вулкан та по сумісництву головна каменоломня острова, саме тут народжувались статуї моаї.

Вулкан Poike - з нього відкривається незабутній вид на острів. Це чудове місце, щоб сісти з філіжанкою кави та забутись, дивлячись на безкрайні простори океану.

Пу о Хиро (Pu o Hiro) - ще один особливий камінь, що містить давнє різьблення датоване між 1250 та 1500 роками. Він був названий в честь давнього божества дощу Рапа Нуї і має «музикальні» властивості. Місцеві жителі дули в дірку, що знаходиться зверху каменя, і він видавав голосний, хриплий звук. Це робилось з метою скликання загальних зборів. Давні люди також вірили, що звук каменя збільшує врожайність та закликає рибу приплисти поближче до берега.

Аху Те Піто Кура (Ahu Te Pito Kura) - великий камінь овальної форми. Te Pito Kura означає «пуп світу», в зв’язку з цим деякі люди пов'язують назву місця з особливими якостями цього каменю. Існує легенда, що його привіз перший король Рапа-Нуї - Хоту-Мату'а (Hotu Matu’a) на своєму човні з Хіви (Hiva), його рідної землі. Цей камінь, майже сферичний і гладкий, місцеві вважають, що він концентрує магнітну і надприродну енергію, яку звуть мана.

День закінчимо на пляжі Овахе (Ovahe).3
День 3. Ботанічний сад TauKiani - Ahu Akivi – Terevaka – Anakena - Ahu Ature Huki - Ahu Nau Nau.
День розпочнемо з відвідин приватного ботанічного саду TauKiani. Тут можна побачити рослини з Японії, Південної Африки, Мексики та інших країн. Також в ботанічному саду є місцеві скульптури Рапа-Нуї.

Аху Аківі (Ahu Akivi) – це чи не єдина платформа, що знаходиться не на узбережжі, а в центрі острова.

Вулкан Теревака (Terevaka) - найбільший, найвищий і наймолодший зі згаслих вулканів, що утворили Рапа-Нуї. Ми обов’язково піднімемось на нього, звідти відкривається краєвид на всю північно-західну частину острова.

Далі їдемо на пляж Анакена (Anakena). Це самий красивий пляж острова з білим кораловим піском. У бухті Анакена дозволено плавати. Тут розташовані аху Атуре Хукі (Ahu Ature Huki) та аху Нау Нау (Ahu Nau Nau). За легендою, саме в цій бухті висадився Хоту-Мату'а з першими поселенцями острова.
Тут ми проведемо залишок дня.4
День 4. Tahai - Ahu Tahai - Ahu Ko Te Riku - Hanga Kio’e - Ana Kakenga - Te Peu.
Їдемо на західне узбережжя острова.

Tahai - церемоніальний комплекс, відреставрований у 1974 році американським археологом Вільямом Томасом Маллой, складається з трьох головних аху Тахай (Tahai), Вай Уре (Vai Ure) та Ко Те Ріку (Ko Te Riku).

Ahu Tahai та Ahu Ko Te Riku - найпопулярніші статуї моаї і не тільки через те, що знаходяться в межах міста - в статуї Ahu Ko Te Riku відновлені очі.
Археологічна пам'ятка Тахай це одне з найдавніших поселень острова, деякі його рештки датовані 700 роками нашої ери. Існує припущення, що ці землі були окуповані кланом Марама, а можливо, кланом Міру. Тахай був останнім місцем проживання Нгаари, останнього арікі мау чи високопоставленого правителя, який похований тут.

Статуя Ханга Кіо (Hanga Kio’e) означає «Бухта миші». За словами місцевих, ця назва походить від старовинної легенди про вдову, яка ввійшла в цю бухту з мишою в роті, оплакуючи смерть чоловіка.

Далі ми заглянемо в печеру Ana Kakenga та побачимо ще один аху Те Пеу (Te Peu), а на захід сонця виберемо собі місце з хорошим краєвидом поблизу аху Тахай.


5
День 5.
Виліт в Сантьяго.

У зв'язку з погодними умовами в програмі можливі зміни.
У вартість включено:
 • проживання, всі дні;
 • транспортне забезпечення по всьому маршруту, проїзд на мікроавтобусі чи автомобілі;
 • трансфери з аеропорту та назад, у випадку якщо Ви прилітаєте разом з групою;
 • загальне спорядження: gps навігатор, групова медична аптечка;
 • супровід гіда;
 • консультації про поїзку, страховку;
 • при потребі допомога в купівлі авіаквитків.
У вартість не включено:
 • авіаквитки (в обидві сторони, кожен учасник купує сам або разом з групою, при необхідності допомога організатора);
 • вхідні квитки на всі платні пам'ятки;
 • сувеніри, додаткові екскурсії, що не включені в програму;
 • харчування (крім сніданків, які включено у вартість проживання);
 • страховка.

Raido Club