All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Image Alt

Ісландія, офроуд дорогами F

Ісландія, офроуд дорогами F

€850 з людини

Ісландія – країна лавових полів та водопадів, різнокольорових гір та кришталево чистих озер, термальних полів, де безліч гейзерів, базальтових стовпів та льодяних печер, та ще багато чого іншого, незвіданого та неймовірно красивого, того, що манить нас відвідати цей північний острів.

Ми пропонуємо вам не просто проїхатись кільцевою дорогою, ми запрошуємо вас здійснити незабутню подорож вглиб країни вогню та льоду, немовби до центру Землі, на позашляховиках, долаючи бездоріжжя та численні річки вбрід та досягнувши цілі, закохатись в неповторну природу Ісландії.


0 Коментарi
 • Місце Зустрічі
  Рейк’явік, Ісландія
 • Час Відправлення
  11 липня 2021
 • Час Прибуття
  20 липня 2021

План поїздки

1
День 1
Збір групи в Рейк'явіку. Знайомство. Вирішуємо побутово-організаційні питання: обмін валюти, купівля продуктів та газових балонів.
Після обіду вирушаємо по маршруту.
Сьогодні у нас в програмі Керід – озеро, розміщене в кратері вулкану, а згодом два гейзери Гейсір та Строккюр.
Потік води з Гейсіра може сягати 60-70 метрів заввишки, проте, вода з нього вивергається доволі рідко на відміну від сусіднього Строккюра. На кінець програми першого дня ми оглядатимемо чи не найпопулярніше місце у всій Ісландії - Золотий водоспад, саме так на українську переводиться Гульфосс.
Ніч в наметі.

2
День 2
Сьогодні ми починаємо заглиблюватись в центр острова - їдемо до Кедлингарфьодль. Це гірський хребет, що складається з великої кількості різних мінералів, які надають місцевості різнокольорового забарвлення. Безліч гарячих джерел забарвлюють грунт в червоний, зелений, жовтий та інші кольори. Ніч в наметі в кемпінгу.
3
День 3
Далі ми вирушаємо до не менш дивовижного місця в Ісландії, до Ландманналаугар, по дорозі заглянувши до двох водопадів Хьяулпарфосс та Хауифосс, а також на мало відвідуване, проте, безперечно, одне з найкрасивіших озер країни - Лаунгісьоур.
Ніч в наметі.


4
День 4
Цього дня наші стальні коні відпочиватимуть після вчорашнього важкого дня, а ми відправимось в трек по природному заповіднику Ландманналаугар. Ми побачимо рожево-зелені гори, лавові поля, кришталево-чисті ріки, а ввечері у бажаючих буде можливість окунутись в термальні джерела поблизу кемпінгу.
Ніч в наметі в кемпінгу.

5
День 5
Виїхавши з кемпінгу, наш шлях лежить в Землю богів, саме так ісландці називають Торсмерк. Тут залишилась незаймана природа такою, якою вона була багато років тому.
Оглянувши водопад, Селйяландсфосс та місце падіння літака, ми зможемо прогулятись по чорних пісках пляжу Вік та зробити чудові фото мису Дірхолай.
Ніч в наметі.6
День 6
Сьогодні ми оглянемо одразу кілька обов’язкових для відвідування місць Ісландії. В першій половині дня в нас буде легкий трекінг на щитовий вулкан Лакі, а згодом ми відвідаємо льодовик Свінафель та саму велику льодову лагуну в Исландії – Йокюльсаурлоун.
Ніч в наметі в кемпінгу.

7
День 7
Сьогодні ми відвідаємо саме важкодоступне місце з нашої програми – вулкан Аскья висотою 1516 метрів. Тут дмуть холодні вітри, а невеликий сніг та температура близько нуля не в диковинку навіть влітку.
Ніч в наметі.
8
День 8
Кратер Віті, вулкани Лейрхньюкюр та Крафла - ось, що ми побачимо в першій половині дня. Ну а далі геотермальне поле Квераренд, кам’яний монстр Хвітсеркур та ще багато чого іншого.
Ніч в наметі в кемпінгу.
9
День 9
Оглянувши водопад Бруарфосс, базальтові колони Гердуберг, скельні вершини Лундрангар, західне узбережжя Ісландії, а також гору Киркьюфетль, ми прибуваемо в Рейк'явік.
Ніч в наметі в кемпінгу.


10
День 10
Виліт додому. Також можливий виліт додому напередодні ввечері.
За бажанням можна залишитись в Рейк'явіку ще на кілька днів (в програму не включено).

У зв'язку з погодними умовами та іншими обставинами в програмі можливі невеликі зміни.


У вартість включено

 • проживання 5 ночей в кемпінгу в наметі, решта ночей на природі, теж в наметі;
 • всі переїзди по маршруту на позашляховику;
 • трансфери: аеропорт - Рейк'явік і назад, при умові якщо Ви летите з групою;
 • загальне спорядження: gps навігатор, групова медична аптечка;
 • супровід гідом;
 • консультації щодо поїздки, страховки та купівлі авіаквитків.

У вартість не включено:

 • авіаквитки до Рейк'явіка, кожен учасник купує сам або разом з групою, при необхідності допомога організатора;
 • вартість візи, для тих кому вона потрібна;
 • сувеніри, додаткові екскурсії та вхідні квитки;
 • продукти (приблизно 50 євро з людини на всю поїздку, за бажанням можливе особисте харчування);
 • оренда спорядження: намет, спальник, килимок, трекінгові палки тощо;
 • страховка.

Raido Club