All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Image Alt

В гості до топірців, Норвегія південний захід.

В гості до топірців, Норвегія південний захід.

€550 з людини

Як показує досвід минулих поїздок травень досить вдалий час для подорожі до Норвегії. По- перше, в цей період там зазвичай менше опадів, повітря вже прогрівається, в долинах цвітіння, а в горах, вище 700-1000 метрів над рівнем моря, ще лежить сніг і це додає особливу красу навколишній природі. По-друге, ще немає натовпів туристів і можна практично на самоті, вдосталь насолодитися красою, що оточує нас.

Ми побачимо знамениті фіорди, будемо їхати уздовж та перепливати на поромах.

Острів Рунде – рай для орнітологів, сюди прилітає безліч різних птахів, проте наша основна ціль це фотополювання на топірців (Atlantic puffin).

Сфотографуємо безліч водоспадів, в тому числі і Ветісфоссен, який є найвищим щодо висоти вільного падіння води в Норвегії, 275 метрів. В цей час інтенсивне танення снігу та водоспади будуть повноводні.

Заглянемо в країну льодовиків, національний парк Йостедаль, де побачимо величні брили льоду, льодовики Тюфтебрін, Нігардсбрін і Фобергстольсбрін. І не просто побачимо, а підійдемо до них впритул і ви зможете відчути холод їх дихання.

Подивимося на Атлантичний океан, проїхавши уздовж нього по Атлантичної дорозі через п’яний міст.

Побуваємо в печері, що називається Церква Тролів, всередині якої є водоспад. Зробимо безліч знимків з оглядових майданчиків Сходів Тролів і відвідаємо долину Амотан.

По дорозі додому заїдемо в столицю Норвегії Осло, де у вас буде вільний час і ви зможете за своїм бажанням або відвідати музеї, що розповідають про життя вікінгів, Кон-Тікі, присвячений життю і діяльності Тура Хейєрдала, де представлені судна, на яких він плавав а бо ж музей Фрама, присвячений історії норвезьких полярних експедицій, де можна не просто подивитися і потрогати, але і піднятися на борт легендарного корабля Фрам, на якому ходив в експедиції відомий норвезький полярний дослідник Нансен, чи просто пройтись по центру Осло.

 

0 Коментарi
 • Місце Зустрічі
  Львів, Україна
 • Час Відправлення
  18 травня 2020
 • Час Прибуття
  31 травня 2020

План поїздки

1
День 1
Ранній виїзд зі Львова (о 5-00), в Польщі докуповуємо продукти на всю поїздку. Ніч у Гданську в готелі.
2
День 2
Переїзд в Гдиню звідки ми на поромі попрямуємо до Швеції, час в дорозі 10 годин, проте на поромі нудьгувати не доведеться, там є магазини, ресторани, кінотеатр, СПА салон та сауна. По
3
День 3
День в дорозі з зупинками. Наш шлях лежить через Швецію в Норвегію. Ніч в наметах.
4
День 4
Сьогодні ми побуваємо в долині Утладален, пройдемо трек повз 3-х водоспадів, один з них, Веттісфосен є найвищим щодо висоти вільного падіння води в Норвегії, 275 метрів. Згодом нас чекає національний парк Йостедаль. Ніч в наметі в кемпінгу.

5
День 5
Йостедаль це країна льодовиків. У першій половині дня у нас короткий трек до льодовика Нігардсбрін. Ви зможете підійти так близько, що відчуєте його холодний подих і зможете доторкнутися до нього. У другій половині трек до льодовика Фобергстольсбрін. Ніч в наметі, на природі.

6
День 6
Ще один трек до льодовика Тюфтебрін, а потім на Брехеймен, звідки вся долина буде, як на долоні. Ніч в наметі в кемпінгу.

7
День 7
Ми залишаємо Йостедаль, заглянувши до льодовика Боябрін, їдемо на острів Рунде, де якщо пощастить з погодою побачимо топірців (Atlantic puffin) і багато інших птахів. Рунде - рай для орнітологів, тут гніздяться багато різних птахів, острів надзвичайно гарний, він нагадує узбережжя Шотландії та Фарерських островів. Ніч в наметі в кемпінгу.

8
День 8
Короткий трек на Рунде і виїзд в Олесунн, одне з найкрасивіших міст Норвегії. Погулявши по Олесунну, в центрі якого ви не знайдете двох однакових будинків, ми рухаємося в бік Сходів Тролів.

9
День 9
Безсумнівно одне з найпопулярніших місць Норвегії це Сходи Тролів, вдосталь нагулявшись тут, ми піднімемося на Ромстальстраппа і поїдемо в кемпінг недалеко від Молде.

10
День 10
Церква Тролів, це не просто дворівнева печера, в ній ви зможете побачити справжній водоспад. І ще один «must see» нас чекає сьогодні, це дивовижні пейзажі в районі Атлантичної дороги і знаменитий п'яний міст. В кінці сьогоднішньої насиченої програми трек в долині Амотан, відомої своїми водоспадами.

11
День 11
Ранній виїзд, половина дня вільний час в Осло, музеї Фрам, Кон-Тіки чи про побут вікінгів, а можна просто прогулятися центром норвезької столиці. Ввечері виїзд до Швеції. Ніч в кемпінгу в наметі.
12
День 12
День в дорозі і ніч в кемпінгу у Карлскруні.
13
День 13
Паром до Гдині, ніч в готелі в Торуні.
14
День 14
Орієнтовний час прибуття до Львова 22-00.

У зв'язку з погодніми умовами та іншими обставинами в програмі можливі невеликі зміни.
   

У вартість включено:
 • транспортне забезпечення по всьому маршруту, проїзд на мікроавтобусі зі Львова;
 • плата за всі внутрішні пароми через фіорди;
 • плата за паром через Балтику в обидві сторонни;
 • дві ночі в готелі в Польщі, 5 ночей в кемпінгу в наметі, решта ночей на природі, теж в наметі;
 • пальник та газ, а також користування громадським кухонним інвентарем, готуватимемо за участю всіх членів групи;
 • групова медична аптечка;
 • супровід гідом;
 • консультації про похід, особисте спорядження, страховку.
У вартість не включено:
 • продукти (приблизно 50 євро з людини на всю поїздку, за бажанням можливе особисте харчування);
 • плата за візу, для тих у кого немає біометричного паспорта чи кому вона потрібна;
 • душ в кемпінгах, а також користування пральною та сушильною машинами, кожен оплачує сам по потребі; орієнтовні ціни (душ 4-5 хвилин = 10 крон, трохи більше 1 євро, користування пральною та сушильною машинами по 30-50 крон кожна, 1 євро приблизно дорівнює 9 крон.

Raido Club