All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Image Alt

В країну вікінгів та фіордів, на південний захід Норвегії

В країну вікінгів та фіордів, на південний захід Норвегії

€550 з людини

Як показує досвід минулих поїздок травень доволі вдалий час. По-перше в цей період в Норвегії як правило менше опадів, повітря вже прогрівається, в долинах масове цвітіння, а в горах, вище 700-1000 метрів над рівнем моря, ще лежить сніг і це надає особливу красу навколишній природі. По-друге ще немає натовпів туристів і можна практично насамоті вдосталь насолодитися красою, що нас оточує.

 • Ми побачимо і знамениті фіорди Люсефьорд, Хардангерфьорд, Аурландсфіорд і Согнефьорд будемо і вздовж них їхати і на внутрішніх поромах їх перепливати.
 • Побуваємо на кафедрі проповідника, більше відома під назвою Прейкестолен.
 • Сфотографуємо водоспади Манафоссен, Латефоссен, Ворінгфоссен, Твіндефоссен та багато інших. В цей час буде інтенсивне танення снігу та водоспади будуть повноводні,
 • Заглянемо в долину водоспадів Хюседален, що в національному парку Хардангервідда і залишимося там на ніч, на одинці з дикою природою.
 • Побачимо льодовики Боябрін і Тюфтебрин, а до таких як Нігардсбрін і Фобергстольсбрін підійдемо впритул і Ви зможете відчути холод їх дихання.
 • Подивимося на Атлантичний океан і самий південний маяк Норвегії Ліндеснес,
 • Відвідаємо знамениті старі готелі Сталхейм та Фослі, а також ферму Кьесен, що висить над фьордом, звідти відкривається незабутній вид на Хардангерфьорд.
 • Проїдемось по національним туристичним маршрутам Рюфюльке і Хардангер.
 • Крім цього в програмі поїздки буде стара дерев’яна церква, 1275 року побудови в Рольдалі, один з найвідоміших оглядових майданчиків Стегастейн над Аурландсфьордом, Лоердальській тунель, довжиною 24,5 км.
 • По дорозі назад заїдемо в столицю Норвегії Осло, де у Вас буде вільний час і Ви зможете за своїм бажанням або відвідати музеї, що розповідають про життя вікінгів, музей Кон-Тікі, присвячений життю і діяльності Тура Хейєрдала, де представлені судна, на яких він плавав, музей Фрама, присвячений історії норвезьких полярних експедицій, де зможете не просто подивитися і доторкнутися, а й зійти на борт легендарного корабля Фрам, на якому ходив в експедиції відомий норвезький полярний дослідник Нансен, чи просто пройтися по центру Осло і приємно провести час.

0 Коментарi
 • Місце Зустрічі
  Львів, Україна
 • Час Відправлення
  29 травня 2021
 • Час Прибуття
  11 червня 2021

План поїздки

1
1 день
Ранній виїзд зі Львова (о 5-00), в Польщі докуповуємо продукти на всю поїздку. Ніч у Гданську в готелі.
2
2 день
Переїзд в Гдиню на паром до Швеції, час в дорозі 10 годин, проте на паромі нудьгувати не доведеться, там є магазини, ресторани, кінотеатр, СПА салон та сауна. По прибутті до Швеції їдемо в кемпінг, ніч в наметах в кемпінгу.
3
3 день
День в дорозі, з зупинками, наш шлях лежить через Швецію в Норвегію. Цього дня ми побачимо природу Норвегії, ніч в наметах.
4
4 день
Ми відвідаємо самий південний маяк Норвегії Ліндеснес, побачимо красу норвезького узбережжя, після чого вирушимо до водоспаду Манафоссен, пройдемо трек вздовж течії річки Ман до озера Манаватнет і зможемо побачити справжню красу та міць водної стихії. Ніч в долині біля річки Ман в наметах. Трек довжиною 8 км, частина з якого наступного дня, набір висоти 300 метрів.

5
5 день
Повертаємося до мікроавтобуса, сніданок і їдемо до Кафедри Проповідника, більш відомої під назвою Прекенстолен. Перед Вами відкриється незабутній вид на Люсі-фіорд, а потім ми піднімемося ще на кілька метрів вище і подивимося на Кафедру Проповідника зверху. Ночівля в кемпінгу, в наметах. Трек довжиною 9 км, набір висоти 350 метрів.

6
6 день
Цього дня ми поїдемо по національному туристичному маршруту Рюфюльке, побачимо дерев'яну церкву побудови 1275 року в Рольдалі, згодом водоспад Латефоссен і на ніч підемо в долину Хюседален, що в національному парку Хардангервідда, де зможемо побачити ще 3 красивих водоспади. Ніч в наметах в долині Хюседален. Трек довжиною 8 км, частина з якого буде пройдено наступного дня, набір висоти 400 метрів.

7
7 день
Повернувшись до автотранспорту, їдемо по національному туристичному маршруту Хардангер. По дорозі в нас багато красивих місць, водоспад Ворінгфоссен, оглядовий майданчик біля готелю Фослі, ферма Кьесен, що височіє над фьордом, незабутні враження і хороші фотографії забезпечені. Ніч в наметі.

8
8 день
Водоспад Твіндефоссен, оглядовий майданчик біля готелю Сталхейм, трек на Налі, все це в першій половині дня, а далі один з найкрасивіших оглядових майданчиків в Норвегії Стегастейн над Аурландс фьордом (це місце ще називають норвезьким Гранд Каньоном), далі ми проїдемо через Лоуердальский тунель, завдовжки 24, 5 км та обов’язково зупинимось на одному з 3-х його паркінгів. Ніч в кемпінгу в наметі.

9
9 день
Сьогодні ми побуваємо в долині Утладален, пройдемо трек повз 3-х водоспадів, в одного з них у Віттісфосена найбільше в Норвегії пряме падіння води 275 метрів. Згодом нас чекає національний парк Йостедаль. Короткий трек до льодовика Нігардсбрін, ви зможете підійти так близько, що відчуєте холодний подих льодовика і зможете доторкнутися до нього. Ніч в наметі.

10
10 день
Йостедаль це країна льодовиків, спочатку похід до льодовика Фобергстольсбрін згодом на Брехеймен, звідки вся долина буде як на лодоні. Ніч в кемпінгу в наметі. Трек довжиною 5,5 км, набір висоти 500 метрів.

11
11 день
Після походу до льодовика Тюфтебрін ми залишаємо Йостедаль, їдемо в сторону Осло. Ніч в наметах. Трек довжиною 8 км, набір висоти 500 метрів.

12
12 день
До обіду вільний час в Осло, музеї Фраам, Контіки чи побуту вікінгів, а просто прогулянка центром норвежської столиці. Пообіді виїзд до Швеції. Ніч в кемпінгу в наметі.
13
13 день
Паром до Гдині, ніч в готелі в Торуні.
14
14 день
Орієнтовний час прибуття до Львова 20-00.

У зв'язку з погодніми умовами та іншими обставинами в програмі можливі невеликі зміни.


У вартість включено:
 1. транспортне забезпечення по всьому маршруту, проїзд на мікроавтобусі зі Львова;
 2. оплата за всі внутрішні пароми через фіорди;
 3. оплата за паром через Балтику в обидві сторонни;
 4. дві ночі в готелі в Польщі, 5 ночей в кемпінгу в наметі, решта ночей на природі, теж в наметі;
 5. пальник та газ, а також користування громадським кухонним обладнанням, готуватимемо за участю всіх членів групи;
 6. групова медична аптечка;
 7. супровід гіда;
 8. консультації про похід, особисте спорядження, страховку.
У вартість не включено:
 1. продукти (приблизно 50 євро з людини на всю поїздку, за бажанням можливе особисте харчування);
 2. оплата за візу для тих у кого немає біометричного паспорта;
 3. душ в кемпінгах, а також користування пральною та сушильною машинами, кожен оплачує сам по потребі; орієнтовні ціни (душ 4-5 хвилин = 10 крон, трохи більше 1 євро, користування пральною та сушильною машинами по 30-50 крон кожна, 1 євро приблизно дорівнює 9 крон.

Raido Club