All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Image Alt

Норвегія, в пошуках тролів

Норвегія, в пошуках тролів

€580 з людини

Норвегія – країна з суворим кліматом та надзвичайно красивою природою.
Це країна, яка вас причарує з першого погляду, куди хочеться повертатись знову та знову.
Ми запрошуємо вас відвідати цей неповторний край разом з Raido.
Повноводні водоспади та величні фіорди, кришталево чисті ріки та озера, казкові ліса та безкраї національні парки, голубі льодовики та стрімкі гори, а також багато, багато іншого в одній поїздці.
Ми побачимо і знамениті фіорди Люсефьорд, Хардангерфьорд, Аурландсфіорд, величний Согнефьорд та найвідоміший Гейрангер будемо і вздовж них їхати, і на поромах їх перепливати.
Побуваємо на Кафедрі проповідника, більше відома під назвою Прейкестолен.

Зробимо безліч чудових знімків на Горошині та на Язику троля.
Сфотографуємо водоспади Манафоссен, Латефоссен, Твіндефоссен та багато інших. В цей час буде інтенсивне танення снігу, тож водоспади будуть повноводні,
Заглянемо в долину водоспадів Хюседален, що в національному парку Хардангервідда, і залишимося там на одинці з дикою природою.
Побачимо льодовики Боябрін і Тюфтебрин, а до таких як Нігардсбрін і Фобергстольсбрін підійдемо впритул і ви зможете відчути холод їх дихання.
Проїдемось по національним туристичним маршрутам Рюфюльке, Трольстіген і Хардангер, а також Дорогою орлів та Дорогою тролів.
Крім цього в програмі поїздки буде стара дерев’яна церква, 1275 року побудови в Рольдалі, один з найвідоміших оглядових майданчиків Стегастейн над Аурландсфьордом, Лоердальській тунель, довжиною 24,5 км, Сходи та Стінка тролів.

0 Коментарi
  • Місце Зустрічі
    Львів, Україна
  • Час Відправлення
    25 липня 2021
  • Час Прибуття
    07 серпня 2021

План поїздки

1
1 день
Ранній виїзд зі Львова (о 5-00), в Польщі докуповуємо продукти на всю поїздку. Ніч у Гданську в готелі.
2
2 день
Переїзд в Гдиню, звідти на паромі до Швеції, час в дорозі 10 годин, проте на паромі нудьгувати не доведеться, там є магазини, ресторани, кінотеатр, СПА-салон та сауна. По прибутті до Швеції їдемо в кемпінг, ніч в наметах в кемпінгу.
3
3 день
День в дорозі (з зупинками), наш шлях лежить через Швецію в Норвегію. Ніч в наметах.
4
4 день
Ми побуваємо на Горошині та зробимо безліч чудових фото з видом на Люсефьорд, після чого вирушимо до водоспаду Манафоссен, пройдемо трек вздовж течії річки Ман і зможемо побачити справжню красу та міць водної стихії. Ніч в долині біля річки Ман в наметах.

5
5 день
Повертаємося до мікроавтобуса, снідаємо і їдемо до Кафедри Проповідника, більш відомої під назвою Прекенстолен. Перед Вами відкриється незабутній вид на Люсі-фіорд, а потім ми піднімемося ще на кілька метрів вище і подивимося на Кафедру Проповідника зверху. Ночівля в кемпінгу в наметах.

6
6 день
Цього дня ми поїдемо по національному туристичному маршруту Рюфюльке, побачимо дерев'яну церкву побудови 1275 року в Рольдалі, згодом водоспад Латефоссен і в разі хорошої погоди, на ніч підемо до Язика троля більш відомого як Трольтунга. Ніч в наметах на маршруті.

7
7 день
Повернувшись до автотранспорту з Язика троля, їдемо до наступної обов’язкової точки. Далі трек в долину Хюседален, що в національному парку Хардангервідда, де зможемо побачити ще кілька красивих водоспадів. Ніч в кемпінгу в наметі.

8
8 день
Водоспад Твіндефоссен, оглядовий майданчик біля готелю Сталхейм, трек на Налі, все це в першій половині дня, а далі один з найкрасивіших оглядових майданчиків в Норвегії Стегастейн над Аурландс фьордом (це місце ще називають норвезьким Гранд Каньоном), далі ми проїдемо через Лоуердальский тунель, завдовжки 24, 5 км та обов’язково зупинимось на одному з 3-х його паркінгів.  Ніч в кемпінгу в наметі.

9
9 день
Сьогодні нас чекає національний парк Йостедаль. Два треки, спочатку до льодовика Тюфтебрін, а згодом до Нігардсбрін, ви зможете підійти так близько, що відчуєте холодний подих льодовика і зможете доторкнутися до нього. Ніч в наметі.

10
10 день
2-й день в країні льодовиків Йостедаль, спочатку похід до льодовика Фобергстольсбрін, а пообіді ми вирушаємо далі. Подорозі оглянемо ще один льодовик Боябрін. Ніч в в наметі.

11
11 день
Цього дня дорога нас поведе повз кілька красивих оглядових майданчиків та Гейрангер фьорд, ми проїдемось по дорозі орлів та дорозі тролів, побачимо всю красу туристичного маршруту Трольстіген. В кінці дня нас чекають Сходи та Стінка тролів. Ніч в кемпінгу в наметі.

 
12
12 день
Настав день прощання з Норвегією, але ми неодмінно ще колись сюди повернемось. Дорога веде нас до Карлскруни, де наступного дня ми поромом попливемо до Польщі.Ніч в кемпінгу в наметі.
13
13 день
Паром до Гдині, ніч в готелі в Торуні.
14
14 день
Орієнтовний час прибуття до Львова 20-00.
 

У вартість включено:
1. транспортне забезпечення по всьому маршруту, проїзд на мікроавтобусі зі Львова;
2. плата за всі внутрішні пароми через фіорди;
3. плата за паром через Балтику в обидві сторони;
4. дві ночі в готелі в Польщі, 6 ночей в кемпінгу в наметі, решта ночей на природі, теж в наметі;
5. пальник та газ, а також користування груповим кухонним обладнанням, готуватимемо за участю всіх членів групи;
6. групова медична аптечка;
7. супровід гіда;
8. консультації про похід, особисте спорядження, страховку.
У вартість не включено:
1. продукти (приблизно 50 євро з людини на всю поїздку,  за бажанням можливе особисте харчування);
2. оплата за візу для тих, у кого немає біометричного паспорта, та тих, кому вона потрібна;
3. душ в кемпінгах, а також користування пральною та сушильною машинами, кожен оплачує сам по потребі; орієнтовні ціни (душ 4-5 хвилин = 10 крон, трохи більше 1 євро, користування пральною та сушильною машинами по 30-50 крон кожна, 1 євро приблизно дорівнює 9,5 крон.
 

Raido Club