All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Image Alt

Мексика 5636 + джипінг

Мексика 5636 + джипінг

€1250 з людини

Основна мета цієї подорожі – побачити Транс-мексиканський вулканічний пояс, і не просто побачити, а здійснити сходження на його вершини:

 • Ла-Малінче (La Malinche 4461м),
 • Невадо-де-Толука (Nevado de Toluca 4680 м),
 • Орісаба (Pico de Orizaba 5636 м) – найвища в вулканічному поясі і у всій Мексиці.

Після гірської частині ми проїдемо на позашляховиках майже всю Мексику, аж до Юкатана, мальовничими дорогами Мексики, щоб побачити те, заради чого сюди їдуть з усього світу – стародавні міста, побудовані народами доколумбових цивілізацій Мезоамерики: майя, тольтеків, сапотеків.

У нашому списку: Теотіуакан, Паленке, Чичен-Іца та Ушмаль, а також найбільша зі східчастих пірамід – Велика піраміда Чолули, яка увійшла до Книги рекордів Гіннесса. Розмір її основи 450 на 450 метрів, а висота 66 метрів, з них 11 під землею.

Крім стародавніх пірамід ми обов’язково зупинимося в найцікавіших колоніальних містах Мексики, побудованих іспанцями на новому континенті: Ісамаль, всі будівлі якого пофарбовані в колір яєчного жовтка, повністю різнокольоровий Сан-Франсіско-де-Кампече і, звичайно ж, Мехіко, побудований на місці ацтекського Теночтітлана.

І доповнимо наші враження від цієї дивовижної країни, проїхавши на автомобілі перевал Кортеса, що проходить по сідлу між вулканами Попокатепетль і Ікстахіуатль на висоті 3600 метрів та скупавшись у сенотах Юкатана.

0 Коментарi
 • Місце Зустрічі
  Мехіко-Сіті, Мексика
 • Час Відправлення
  22 січня 2021 о 12-00
 • Час Прибуття
  4 лютого 2021 о 10-00

План поїздки

1
1 день. Мехіко
Збір групи в аеропорту в Мехіко (Mexico City Juarez International MEX) в 11-00 за місцевим часом, всім, хто прилітає напередодні чи згодом, прохання контактувати з керівником групи.
Вирішуємо побутово-організаційні потреби: обмін валюти, купівля газових балонів, т.д.

В другій половині дня оглядаємо місто.
Перший наш візит до Діви Марії Гваделупської - самої шанованої святині Латинської Америки, її образ відображений на плащі мексиканського селянина, що зветься тільмой, і вважається нерукотворним. За легендою Діва Марія з'явилася ацтеку, що прийняв християнство, на вершині пагорба Тепейак і попросила передати єпископу, щоб на цьому місці був побудований храм. Не повіривши бідному селянинові, єпископ попросив знак згори і тоді Діва Марія покрила пагорб трояндами в зимовий день. Селянин зібрав троянди в свій плащ, а коли він висипав їх перед єпископом на плащі проступило зображення Богородиці. Цей плащ з іконою зараз знаходиться в базиліці, що збудована на пагорбі Тепейак, як того побажала Діва Марія. Зараз там цілих два храми: в 1974 році було побудовано новий, оскільки старий став небезпечний через обвалення фундаменту. Втім, стара базиліка відремонтована і також доступна до відвідування.

Залишок дня ми проведемо, гуляючи по центру Мехіко, від площі Конституції по головному проспекту Пасео-де-ла-Реформа до площі Гарібальді. Послухаємо оркестри мар'ячі (так називається жанр мексиканської народної музики, що виконується музикантами в національних костюмах), відвідаємо кафедральний собор і національний палац президента Мексики, внутрішні кімнати якого прикрашені роботами Дієго Рівери, поспостерігаємо за церемонією зняття прапора, яка відбувається на головній площі міста, піднімемося на Латиноамериканську вежу (Torre Latinoamericana), висотою 180 метрів, на 42-му поверсі якої знаходиться оглядовий майданчик, звідки весь центр Мехіко як на долоні.2
2 день. Мехіко - Теотіуакан - Мехіко
В першій половині дня ми їдемо в Теотіуакан.
Це місто - одна з найбільших загадок світової історії. Вчені навіть не знають його справжньої назви. Теотіуаканом, що означає «Місто богів», його назвали ацтеки, захопившись величчю руїн мертвого міста. Передбачається, що цивілізація, що побудувала древній мегаполіс, існувала з II по VII століття н.е. Причиною загибелі міста вчені вважають громадянську війну, базуючись на слідах від пожежі на будівлях, що належали знаті. До речі, вони також вважають, що містом керувала верхівка знатних городян на відміну від міст майя або ацтеків, які перебували під владою єдиного верховного правителя, а основою добробуту Теотіуакана був обсидіан, родовище якого до цих пір знаходиться поблизу. Передати словами велич цього міста неможливо, необхідно своїми очима побачити піраміди Сонця і Місяця, пройти по вулиці Мертвих, доторкнутися до кам'яної статуї Кетцалькоатля, уявити стотисячний натовп городян, що збирався на цитаделі півтори тисячі років тому.
Вечір проведемо в районі Мехіко Койоакані - він кардинально відрізняється від решти міста якоюсь особливою атмосферою і кольором. Тут колись жила Фріда Кало в синьому будинку, де зараз її музей. І дивлячись на повиті зеленню різнокольорові будинки, здається, що починаєш відчувати картини Фріди. У Койоакані і зараз живуть художники, може тому район вважається богемним.
Тут же знаходиться музей Троцького і музей, створений Дієго Ріверою, де проходять виставки сучасних художників і зібрані артефакти ацтекської цивілізації.

3
3 день. Мехіко - притулок поблизу Невадо-де-Толука
Вранці ми виїжджаємо до підніжжя вулкану Невадо-де-Толука.
Стратовулкан Невадо-де-Толука, також відомий під назвою Шінантекатль, висотою 4680 метрів є четвертою по висоті вершиною Мексики і знаходиться в однойменному національному парку.

Поселення в притулок на висоті 3500 метрів, акліматизаційний вихід. Ввечері готуємося до сходження, відпочинок.
Ночівля в притулку.
4
4 день. Сходження на Невадо-де-Толука - Пуебла
Сходження на вершину вулкана Невадо-де-Толука (4680 м), спуск до притулку обід.Далі наш шлях лежить до міста Пуебла через перевал Кортеса, що на висоті 3600 метрів, фактично, це сідло між вулканами Попокатепетль та Істаксі́ватль. Перевал названий на честь відомого конкістадора, саме тут він провів свої війська в поході на Мехіко.

Ніч в готелі / апартаментах в районі Пуебли.
5
5 день. Пуебла - піраміда Чолули – турбаза поблизу Ла-Малінче
З ранку ми побачимо Велику піраміду Чолули – це найбільша піраміда-храм в Новому Світі висотою в 55 метрів над рівнем землі. Існує легенда, згідно з якою вона була збудована для того, щоб великий вождь Чочула міг спілкуватись з богами, котрі прилітали на великому кам’яному вігвамі. В піраміді виявили залишки старої обсерваторії.

Згодом виїжджаємо на турбазу біля підніжжя вулкану Ла-Малинче.
Поселення, готуємося до сходження, відпочинок.
6
6 день. Сходження на вулкан Ла-Малінче
Сходження на вулкан Ла-Малінче , також відомий як Матлалкуейтл висотою 4461 метрів і шостий по висоті в Мексиці. Його названо на честь жінки, котра допомогала Кортесу, була перекладачем, під час завоювання Мексики.
Ніч в кабаньос тур базі
7
7 день. Ла-Малінче - притулок поблизу Орісаби
Переїзд до вулкану Орісаба, що також відомий під назвою Читлалтепетль – найвища в Мексиці та третя по висоті точка в Північній Америці.

Поселення в притулок на 4240 метрів, акліматизаційний вихід. Ввечері готуємося до сходження, відпочинок.
Ночівля в притулку.
8
8 день. Сходження на Орісабу
Сходження на Орісабу, вихід на маршрут о 1 ночі. Спочатку стежка кам’яниста, згодом сніг та льодовик. З вершини відкривається приголомшуючий вид на кальдеру та околиці.Спуск до притулку, обід та виїзд в сторону Паленке.

Ніч в готелі / апартаментах по дорозі в Паленке.
9
9 день. Резервний день
Резервний день на випадок поганої погоди.
Якщо його буде зекономлено, ми проведемо його в Канкуні.
Вартість проживання в резервний день в програму не включено.
10
10 день. Переїзд в Паленке
Виїзд о 9-00 ми їдемо в Паленке. По дорозі ми побачимо нетуристичну Мексику. Ближче до кінця дня прибуття в Паленке.

Ніч в готелі / апартаментах.


11
11 день. Паленке - Сан-Франсіско-де-Кампече
Першу половину дня ми проведемо в археологічному парку Паленке. Поселення в Паленке утворилося в II ст до н.е., а з III по IX століття місто стало центром Баакульського царства древніх майя, вони називали своє місто Лакам - Ха (велика вода). У X столітті місто прийшло в занепад і спорожніло, а через дуже вологий і теплий клімат воно швидко зарісло рослинністю і «сховалося» в джунглях Чьяпас. В 1746 році останки стародавнього міста були виявлені. В даний час лише третина Лакам-Ха розкопана археологами, місто ніби поступово виходить з джунглів, розкриваючи нам свої секрети. Тільки в 1992 році була виявлена ​​Усипальниця Червоної Цариці, ймовірно дружини найвідомішого верховного правителя Пакаля Великого.
Пакаль вступив на престол 9-річним і помер в 80, його поховання виявлено в піраміді, що зветься «Храм Написів». Історію стародавнього царства майя ми знаємо завдяки ієрогліфам, залишеним на табличках в цьому храмі - і вони ще не всі розшифровані. Оригінальний саркофаг Пакаля Великого зберігається в Антропологічному музеї в Мехіко, а в Паленке - залишили копію. Це саме той саркофаг, на кришці якого в середині XX століття розгледіли зображення космонавта, що пілотує космічний корабель.
У нас буде вдосталь часу, щоб дослідити стародавнє місто, піднятися на його піраміди, відвідати музей і побродити стежками в навколишніх джунглях.


Орієнтовно о 16-00 ми виїжджаємо на узбережжя Мексиканської затоки - в в Сан-Франсіско-де-Кампече.

Ночуємо в готелі / апартаментах.
12
12 день. Сан-Франсіско-де-Кампече – Ушмаль - Ісамаль
Сьогодні у нас ранкова прогулянка по Сан-Франсіско-де-Кампече. Це старе іспанське місто, де дуже добре збереглися фортифікаційні споруди, що захищали його жителів від піратів - саме завдяки їм Кампече був включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Крім того, Кампече відоме чудовою колоніальною забудовою, при цьому фасади схожих будинків обов'язково фарбувалися різним кольором.О 11-30 виїжджаємо в Ушмаль. Час в дорозі, орієнтовно 2 години.
Ушмаль - стародавнє місто майя, на піку їхньої могутності в VIII - IX століттях налічувало 25 тисяч жителів, але процвітання тривало не довго. На рубежі X - XI століть на Юкатан прийшли тольтекі і будівництво міста було закинуто. Археологи виявили його в джунглях в 1929 році. Місто розташоване в горбистому регіоні Юкатана, який називається Пуук. Так само називається і архітектурний стиль Ушмаля, характерними рисами якого є фасади, рясно декоровані скульптурами воїнів, зміїв, папуг, але частіше за все маскою бога дощу Чака.


До 16-30 ми вивчаємо головоломки Ушмаля на стінах його пірамід і орієнтовно до 18-30 приїжджаємо в невелике містечко Ісамаль. Воно належить до так званих Чарівних міст Мексики, куди входять міста з унікальною історичною спадщиною і культурними традиціями, які дарують своїм гостям відчуття казки і магії. Ісамаль вразить вас своєю неповторністю, майже всі його будівлі пофарбовані в жовтий колір, а вимощені бруківкою вулички і колоніальні стовпи ліхтарів доповнюють пейзаж.

Ночуємо в готелі / апартаментах.
13
13 день. Ісамаль - Чичен Іца – Канкун
І знову ранкова прогулянка. Погодьтеся, яскраво-жовте місто в ласкавих променях сонця, що сходить, не часте видовище. І є особлива чарівність в тому, щоб бродити вуличками незнайомого міста, спостерігаючи за його пробудженням.

О 10-30 виїжджаємо і за годину прибуваємо в Чичен Іцу.
Чичен-Іца - одне з найзначніших міст древніх майя. Вважається, що воно було засноване в V-VI століттях, а в X-XI століттях було завойоване тольтеками, які зробили місто своєю столицею, значна частина будівель відноситься до цього періоду. За різними оцінками в місті проживало від 20 до 30 тисяч жителів. У XII столітті місто піддалося нападу з боку об'єднаних трьох міст-держав - Майяпана, Ушмаля та Ісамаля, і з цього моменту, вочевидь, починається його занепад. До приходу іспанців Чичен-Іца був повністю покинутий.У нас буде достатньо часу, щоб обійти місто, побачити його піраміди, храми, майданчик для гри в м'яч і, звичайно ж, священний сенот - колодязь жертв, який являє собою карстову воронку діаметром понад 60 метрів. Жителі міста вважали, що усередині колодязя жив бог дощу і приносили йому жертви. У XIX столітті з дна колодязя підняли велику колекцію знахідок - знаряддя, прикраси, вази і наконечники копій, ножі з обсидіану, чаші з нефриту, міді і золота, а також безліч людських скелетів.

О 17-30 виїзд в Канкун (орієнтовний час у дорозі - 3 години). Ночуємо в готелі / апартаментах.

14
14 день. Канкун – Мехико
Поїздка добігла кінця.
Виліт з Канкуна в Мехіко, і з Мехіко додому.
За бажанням можна продовжити відпочинок в Канкуні або в Мехіко.

При можливій зміні епідеміологічної ситуації в Мексиці програма буде коригуватися в залежності від режиму роботи пам'яток.


У вартість включено:
 • проживання в гірських притулках / готелях / апартаментах всі дні, крім резервного;
 • транспортне забезпечення по всьому маршруту, проїзд на позашляховиках;
 • загальне спорядження: gps навігатор, групова медична аптечка, пальник, газ та кухонне обладнання;
 • поїздка та трекінг у супроводі гіда;
 • сходження на Орісабу у супроводі гіда (1 гід на 2 особи);
 • консультації щодо поїздку, страховки;
 • при потребі допомога в купівлі авіаквитків.
У вартість не включено:
 • авіаквитки (в обидві сторони, кожен учасник купує сам або разом з групою, при необхідності допомога організатора);
 • трансфери з аеропорту та назад;
 • вхідні квитки на всі платні пам'ятки та в національні парки (орієнтовно 30-40 євро);
 • харчування (крім сніданків, які включено у вартість проживання в готелях);
 • страховка (орієнтовно 25 євро).

Raido Club