All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Image Alt

Південна Патагонія та Вогняна Земля (Чилі та Аргентина)

Далека та невідома Патагонія, одне з найзагадковіших та найяскравіших місць на Землі

Південна Патагонія та Вогняна Земля (Чилі та Аргентина)

€1230 з людини

Далека та невідома Патагонія, одне з найзагадковіших та найяскравіших місць на Землі, королівство голубих льодовиків, незрівнянної краси гостроконечних піків гір та озер, де буяння кольорів природи просто зашкалює, де живуть невідомі нам гуанако та безліч пінгвінів.
Основна мета поїздки це побачити всю цю велич та красу природи південної Патагонії і ми все це будемо старатись охопити за 16 днів на місці.
Поїздка передбачає піші походи з наплічником, всі свої речі, а також частину продуктів потрібно буде нести з собою. Треки не складні технічно, фізичне навантаження від легкого до середнього в залежності від дня. Максимально будемо старатись робити одноденні вилазки без наплічників, в деякі дні це буде можливо.

0 Коментарi
 • Місце Зустрічі
  Ель-Калафате, Аргентина
 • Час Відправлення
  29 листопада 2019
 • Час Прибуття
  15 грудня 2019

План поїздки

1
День 1
Прилітаємо в Ель-Калафате, вирішуємо побутово-організаційні потреби, обмін валюти, купівля квитків та газових балонів, оглядаємо місто, знайомимось з місцевою кухнею. Ніч в Ель-Калафате (гестхаус або хостел).
2
День 2
Одноденна поїздка в Національний парк Лос-Гласья́рес (Los Glaciares National Park) до одного з найкрасивіших льодовиків Патагонії Періто-Морено Ніч в Ель-Калафате (гестхаус або хостел).

3
День 3
Виїзд в Національний парк Торрес-дель-Пайне (Torres del Paine National Park), прибуття в парк, отримання перепусток, інструктаж про правила поведінки та безпеки, доїзд до точки старту, поселення в кемпінг. Ніч в наметі в кемпінгу.
4
День 4-8
За 5 днів ми пройдемо W трек в національному парку Торрес-дель-Пайне (Torres del Paine National Park). Ця стежка веде до визначних пам'яток парку - Веж (Las Torres), Роги (Los Cuernos), Французької долини (Valle del Frances) та льодовика Грей (Glacier Grey). Трек в основному технічно легкий, фізичне навантаження помірне та середнє в залежності від дня. Прийдеться нести наплічник зі своїми особистими речима та частину продуктів. Всі ночівлі по маршруту в наметі в кемпінгах.  

5
День 9
Ми залишаємо Торрес дель Пайне та виїжджаємо на Вогняну землю. По дорозі зупиняємось в Пунта-Аренас, в разі наявності кількох годин ввечері, проведемо їх на березі Магеланової протоки. Ніч в Пунта-Аренас (гестхаус або хостел).
6
День 10
Переїзд Пунта-Аренас – Ушуая, цього дня ми зможемо оглянути Вогняну Землю в дорозі, з вікна автобуса, ввечері прибудемо в Ушуая, поселяємось та готуємось до треку. Ночівля в кемпінгу або хостелі в Ушуая.
7
День 11-12
Трек в національному парку Вогняна Земля (Tierra del Fuego National Park). Всі ночівлі по маршруту в наметі.

8
День 13-14
Зворотна подорож до Ель-Калафате з ночівлею в Пунта-Аренас (хостел) на березі Магеланової протоки та в Ель-Калафате (хостел).
9
День 15
Одноденна поїздка в Ель Чальтен де в нас буде трек до Фіцрой, в разі якщо резервний день (день 16) не буде використано в зв’язку з якимись затримками по маршруту, тоді можливий дводенний похід до Фіцрой (Monte Fitz Roy). Ніч в Ель-Калафате (гестхаус або костел), в разі дводенного маршруту ночівля в наметі.
10
День 16
Резервний день Ніч в Ель-Калафате (гестхаус або хостел)

11
День 17
Виліт додому, також можливий виліт додому напередодні ввечері.

У зв'язку з погодніми умовами та рухом групи по маршруту в програмі можливі зміни. Може бути прийнято рішення про зміну маршруту, як частково так і повністю зі збереженням кількості днів.


  У вартість включено:
 • проживання всі дні;
 • транспортне забезпечення по всьому маршруту, проїзд на мікроавтобусі чи автомобілі;
 • трансферти з аеропорту та назад, у випадку якщо Ви прилітаєте разом з групою;
 • загальне спорядження: газові пальники та газ, gps навігатор, групова медична аптечка;
 • супровід гіда;
 • консультації про похід, особисте спорядження, страховку;
 • при потребі допомога в купівлі авіа квитків.
У вартість не включено:
 • авіа квитки (в обидві сторони, кожен учасник купує сам або разом з групою, при необхідності допомога організатора);
 • вхідні квитки в нац.парки, доїзд до них місцевими автобусами, зокрема день 2-й, кінець 3-го дня, ранком 9-го дня, катамаран в Торрес дель Пайне, все це загалом близько 120-130 євро (ціни станом на 2018 рік)
 • додатково оплачується місцевий автобус з Пуерто-Наталес в сам парк Торрес дель Пайне та в зворотному напрямку;
 • сувеніри, додаткові екскурсії і вхідні квитки, не включені в програму;
 • харчування (сублімати візьмемо з собою, частково щось докупатимемо на місці, готуватимемо на пальнику за участю всіх членів групи);
 • страховка;
 • в разі необхідності оренда спорядження: намет, спальник, килимок, трекінгові палки тощо (при потребі допомога організаторів).

Raido Club