All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Image Alt

Південна Патагонія та Вогняна Земля (Чилі та Аргентина)

Далека та невідома Патагонія, одне з найзагадковіших та найяскравіших місць на Землі

Південна Патагонія та Вогняна Земля (Чилі та Аргентина)

€1430 з людини

Далека та невідома Патагонія, одне з найзагадковіших та найяскравіших місць на Землі, королівство голубих льодовиків, незрівнянної краси гостроконечних піків гір та озер, де буяння кольорів природи просто зашкалює, де живуть гуанако, страуси та пінгвіни.
Основна мета поїздки – побачити велич та красу природи південної Патагонії і ми все це будемо старатись охопити протягом 15-ти днів.
Поїздка передбачає піші походи з наплічником, всі свої речі, а також частину продуктів потрібно буде нести з собою. Треки нескладні технічно, фізичне навантаження від легкого до середнього в залежності від дня. Будемо старатись робити одноденні вилазки без наплічників (в деякі дні це буде можливо).

0 Коментарi
 • Місце Зустрічі
  Ель-Калафате, Аргентина / Ушуайя, Аргентина
 • Час Відправлення
  01 грудня 2022
 • Час Прибуття
  15 грудня 2022

План поїздки

1
День 1
Прилітаємо в Ель-Калафате, вирішуємо побутово-організаційні потреби, обмін валюти, купівля квитків та газових балонів, оглядаємо місто, знайомимось з місцевою кухнею. Ніч в Ель-Калафате (гестхаус або хостел).
2
День 2
Одноденна поїздка в Національний парк Лос-Гласья́рес (Los Glaciares National Park) до одного з найкрасивіших льодовиків Патагонії Періто-Морено. Ніч в Ель-Калафате (гестхаус або хостел).

3
День 3
Поїздка в Ель Чальтен, де в нас буде дводенний похід до Фіцроя (Monte Fitz Roy). Ночівля в наметі в кемпінгу поблизу Фіцроя.

4
День 4
Ми повертаємось з походу. По обіді вільний час в Ель Чальтен. Ніч в Ель Чальтен (гестхаус або хостел).
5
День 5
Виїзд в Національний парк Торрес-дель-Пайне (Torres del Paine National Park), прибуття в парк, отримання перепусток, інструктаж про правила поведінки та безпеки. Доїзд до точки старту автобусом, а згодом катамараном через озеро Пєое. Поселення в кемпінг, ніч в наметі.

6
День 6-9
За 4 дні ми пройдемо W-трек в національному парку Торрес-дель-Пайне (Torres del Paine National Park). Ця стежка веде до визначних пам'яток парку - Веж (Las Torres), Роги (Los Cuernos), Французької долини (Valle del Frances) та льодовика Грей (Glacier Grey). Трек в основному технічно легкий, фізичне навантаження помірне та середнє, в залежності від дня. Прийдеться нести наплічник зі своїми особистими речима та частину продуктів. Всі ночівлі по маршруту в наметі в кемпінгах.  

7
День 10
Ми залишаємо Торрес дель Пайне та виїжджаємо на Вогняну землю. По дорозі зупиняємось в Пунта-Аренас, в разі наявності кількох годин ввечері, проведемо їх на березі Магеланової протоки. Ніч в Пунта-Аренасі (гестхаус або хостел).

8
День 11
Переїзд Пунта-Аренас – Ушуая, цього дня ми перетнемо Магеланову протоку та побачимо Вогняну Землю, ввечері прибудемо до Ушуайї, поселяємось та готуємось до треку. Ночівля в в Ушуаї (гестхаус або хостел).

9
День 12-13
Трек в національному парку Вогняна Земля (Tierra del Fuego National Park). Всі ночівлі по маршруту в наметі.

10
День 14
Резервний день в Ушуайї. Ніч в гестхаусі або хостелі.

11
День 15
Виліт додому з Ушуайї, також можливий виліт додому напередодні ввечері.

У зв'язку з погодніми умовами та рухом групи по маршруту в програмі можливі зміни. Може бути прийнято рішення про зміну маршруту зі збереженням кількості днів.


  У вартість включено:
 • проживання, всі дні;
 • транспортне забезпечення по всьому маршруту, проїзд на мікроавтобусі чи автомобілі;
 • трансфери з аеропорту та назад, у випадку якщо Ви прилітаєте разом з групою;
 • загальне спорядження: газові пальники та газ, gps навігатор, групова медична аптечка;
 • супровід гіда;
 • консультації про похід, особисте спорядження, страховку;
 • при потребі допомога в купівлі авіа квитків.
У вартість не включено:
 • авіа квитки (в обидві сторони, кожен учасник купує сам або разом з групою, при необхідності допомога організатора);
 • вхідні квитки в нац.парки (Los Glaciares National Park - 10 USD, Torres del Paine National Park -30 USD, Tierra del Fuego National Park -10 USD, катамаран в Torres del Paine National Park -35 USD);
 • додатково оплачується місцевий автобус з Пуерто-Наталес в сам парк Торрес дель Пайне та в зворотному напрямку;
 • сувеніри, додаткові екскурсії і вхідні квитки, не включені в програму;
 • харчування (сублімати в похід можна взяти з дому, готуватимемо на пальнику за участю всіх членів групи, в інші дні теж буде можливість готувати самому;
 • страховка;
 • в разі необхідності оренда спорядження: намет, спальник, килимок, трекінгові палки тощо (при потребі допомога організаторів).

Raido Club