All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Image Alt

Чілое, Озерний край та Патагонія (Чилі та Аргентина)

Чілое, Озерний край та Патагонія (Чилі та Аргентина)

€1050 з людини

Далека і невідома Патагонія – одне з найзагадковіших та яскравих місць на Землі, королівство блакитних льодовиків, незрівнянної краси гостроконечних гірських піків та озер. Там природа буяє первозданними фарбами. Ми побачимо все це, а ще гуанако, магелланових пінгвінів, які живуть тільки тут – на краю Землі, а якщо пощастить, і дивовижних єнотів-носух. Побуваємо в національних парках Науель-Уапі, Торрес-дель-Пайне і Лос-Гласьярес, проїдемо по дорозі Семи Озер, погуляємо по чилійським містам, звичайно ж побачимо Вальпараїсо – унікальне місто-графіті, а також острів Чилое, спробуємо найкращі страви місцевої кухні. Ми проведемо тут 12 днів. Поїздка передбачає піші походи з маленькими рюкзаками. Треки технічно не складні, без особливого ​​фізичного навантаження.

 

0 Коментарi
  • Місце Зустрічі
    Сантьяго, Чилі
  • Час Відправлення
    17 листопада 2019
  • Час Прибуття
    29 листопада 2019

План поїздки

1
1 день
Збір групи в Сантьяго в аеропорту. О 12-00 виїжджаємо на мікроавтобусі в Вальпараїсо. Ми проведемо тут півтора дня. Ночуємо в готелі, хостелі чи апартаментах.

2
2 день
Цілий день розглядаємо настінний розпис Вальпараїсо. Це місто включено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і не закохатися в нього з першого погляду не можливо. Його називають містом моряків і поетів, ми б сказали, містом божевільних художників). Проте як би його не називали, це must see Південної Америки. Ночуємо в готелі, хостелі чи апартаментах.

3
3 день
Рано вранці ми залишаємо Вальпараїсо і їдемо на південь в сторону острова Чілое. У цей день ми проїдемо по неофіційній частині Панамериканського шосе вздовж узбережжя Чилі, прекрасні види нам забезпечені. Ночуємо в готелі, хостелі чи апартаментах.
4
4 день
У першій половині дня ми приїжджаємо на Чілое - острів рибальських містечок і пінгвінів. Тут і по сьогоднішній день місцеві жителі, які називають себе Чілотамі, живуть в палофітосах - традиційних індіанських будинках на палях безпосередньо поблизу води. Їхні будинки, розфарбовані в яскраві кольори - синій, жовтий, червоний і рожевий, роблять міський пейзаж несхожим ні на що. Тутешні церкви дуже добре збереглися і включені в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Перший день на острові ми присвятимо огляду архітектурних пам'яток і обов'язково спробуємо щось з місцевої кухні: куранто, ретіменто або чочоку. Куранто - це свого роду суп з м'яса, риби, копченостей, злаків і картоплі, не залишить байдужим нікого. Ночуємо в готелі, хостелі чи апартаментах.

 
5
5 день
Чілое. Сьогоднішній день ми присвятимо природі острова, з'їздимо подивитися пінгвінів. Побачимо бухти з красивими піщаними пляжами і кам'яними скелями, а також знамениті вальдівські ліси. Ночуємо в готелі, хостелі чи апартаментах.

6
6 день
Рано вранці виїжджаємо в невелике містечко Вілья-Ла-Ангостура - це вже Аргентина. Вілья-Ла-Ангостура - істинно патагонське поселення в національному парку Науель Уапі. Тут неодмінно треба скуштувати запечену баранину по-патагонськи. Приїжджаємо орієнтовно о 16-00, заселяємось в готель і йдемо гуляти по місту. Ночуємо в готелі, хостелі чи апартаментах.

7
7 день
Сьогодні у нас захоплююча подорож дорогою Семи Озер в місто Сан-Мартін-де-Лос-Андес і назад. По дорозі будемо зупинятися, щоб погуляти по стежках парку і побачити все найкрасивіше. Для обіду знайдемо місцеву харчевню. На ніч повертаємося в Вілья-Ла-Ангостура. Ночуємо в готелі, хостелі чи апартаментах.

8
8 день
Ранній виїзд в Сан-Карлос-де-Барілоче. Це містечко, що розкинулося на березі мальовничого озера, має схожий зі Швейцарією архітектурний стиль характерний для альпійських поселень. Тут кожен знайде собі заняття за бажанням: можна покататися на пароплаві по найбільшому в Аргентині озеру Науель-Уапі або просто пройтися по місту і поласувати кулінарними шедеврами (Барілоче відомий - шоколадом, пивом і блюдами з прісноводної форелі). А любителі активних прогулянок можуть пройтися по стежках національного парку, який, до слова, є одним з найстаріших і найбільших в Аргентині. Ночуємо в готелі, хостелі чи апартаментах.

 
9
9-10 день
Наша дорога лежить на південь в легендарний Торрес-дель-Пайне. Ночуємо в готелі, хостелі чи апартаментах.
10
11 день
Сьогодні ми побуваємо в Торрес-дель-Пайне, який заслужено називають одним з найкрасивіших місць Патагонії. Ночуємо в готелі, хостелі чи апартаментах.

11
12 день
Вранці виїжджаємо до знаменитого льодовика Патагонії - Періто-Морено, що в національному парку Лос-Гласьярес. Ночуємо в Ель-Калафате в готелі, хостелі чи апартаментах.

   
12
13 день
Виліт додому.

У зв'язку з погодніми умовами і рухом групи по маршруту в програмі можливі незначні зміни.


У вартість включено:
- проживання всі дні в готелях, хостелах або апартаментах (2-3 місне заселення);
- проїзд мікроавтобусом по маршруту згідно з програмою поїздки;
- трансфери з аеропорту і назад (для тих, хто прилітає і відлітає з групою);
- загальне спорядження: gps навігатор, групова медична аптечка;
- супровід 2 гідами;
- консультації про поїздку, страховку, що необхідно взяти з собою;
- при необхідності допомога в купівлі авіаквитків.
У вартість не включено
- авіаквитки (в обидві сторони, кожен учасник купує самостійно або разом з групою, при необхідності допомога організаторів);
- трансфери з аеропорту і назад (для тих, хто прилітає або відлітає індивідуально);
- вхідні квитки в національні парки;
- сувеніри, додаткові екскурсії (піші та водні), вхідні квитки, не включені в програму;
- харчування (приблизно 15-20 євро в день, частково буде можливість готувати самостійно);
- страхування.

Raido Club