All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Image Alt

Уганда, автоподорож та сафарі

Уганда, автоподорож та сафарі

€2120 з людини

Ми запрошуємо вас до Уганди, доторкнутися до первозданної природи Африки та відвідати чудові національні парки. У цій подорожі ми зібрали все захоплююче та цікаве, що є в цій країні. Автомобільний маршрут – круговий, він починається в столиці Уганди, проходить зону рифту Альбертин, що є відгалуженням Східно-Африканського розлому, повз озер Альберт і Едуард спускається на південь країни, аж до кордону з Руандою, перетинає екватор і знову повертається в Кампалу, до берегів озера Вікторія.

А по дорозі ми побачимо:

 • витік Нілу і один з найпотужніших водоспадів – Мерчисон;
 • білих носорогів і гірських горил, невеликі популяції яких залишилися тільки в Східній Африці;
 • слонів, жирафів, левів, що лазять деревами і величезні табуни імпал, зебр, буйволів в національних парках Королеви Єлизавети, Озеро Мбоур;
 • пам’ятки Кампали і Ентеббе.

Таку подорож не можливо пропустити!

0 Коментарi
 • Місце Зустрічі
  Міжнародний аеропорт Ентеббе, Уганда
 • Час Відправлення
  23 січня 2022
 • Час Прибуття
  01 лютого 2022

План поїздки

1
1 день. Ентеббе - заповідник носорогів Зіва-Ріно.
Зустріч групи в аеропорту Ентеббе в 14-00.
З тими, хто приїхав напередодні, буде погоджено місце зустрічі в Ентеббе або Кампалі.

Наша перша зупинка - Зіва-Ріно (Ziwa Rhino Sanctuary) - це парк-заповідник, до якого нам необхідно проїхати 207 км. Орієнтовний час в дорозі 3,5 години.
Ночуємо в готелі / кемпінгу / лоджі.
2
2 день. Заповідник носорогів Зіва-Ріно - національний парк Мерчісон Фолс
Заповідник Зіва-Ріно це єдине місце в Уганді, де можна побачити білих південних носорогів в умовах дикої природи. Це некомерційний приватний парк, створений для відновлення популяції цих тварин, які були повністю винищені до кінця XX століття, зокрема, не без допомоги угандійського диктатора Іді Аміна, який обожнював полювання на носорогів. Історія парку почалася в 2005 році з 6 носорогів. Сьогодні їх налічується трохи більше 20.
У супроводі рейнджера ми пройдемо по парку до того місця, звідки зможемо поспостерігати за цими тваринами. Здебільшого вони пасуться групами на чолі з самкою. У носорогів матріархат.
Прогулянка в парку займе від 1,5 до 2,5 годин, в залежності від того, як далеко нам доведеться йти до носорогів.
Для прогулянки до носорогів необхідно мати: закрите взуття, довгі штани, вода і засіб від комах.Снідаємо в ресторані, що знаходиться тут же, на території парку.
Після відвідин Ziwa Rhino Sanctuary нам необхідно буде проїхати близько трьох годин до національного парку Мерчісон Фолс.

Національний парк Мерчісон Фолс (Murchison Falls National Park) займає досить велику територію на північному заході Уганди (3 893 кв. км), тут знаходиться каскад водоспадів на річці Вікторія-Ніл. Ця річка бере початок витікаючи з озера Вікторія а згодом, змінюючи імена і країни, несе свої води на північ, зливаючись з Блакитним Нілом, і в останній раз змінивши ім'я на всім відомий Ніл, прямує до Єгипту та впадає в Середземне море.

Водоспад Мерчісон (він же Кабарега), не дивлячись на висоту всього 47 метрів (різні джерела вказують висоту від 43 до 47 метрів), входить в десятку найпотужніших водоспадів світу, його водотоннажність за одну секунду вище, ніж у знаменитого водоспаду Вікторія. Це все тому, що річка, збиваючи піну і виблискуючи всіма кольорами веселки, падає через вузький скельний каньйон шириною всього 6-7 метрів.
Щоб досягти водоспаду ми пропливемо на човні по річці, попутно фотографуючи бегемотів у воді і крокодилів на березі, а потім піднімемося на оглядові майданчики по лісовій стежці щоб побачити водоспад у всій красі. Треба сказати, що це місце унікальне ще й з іншої причини - саме тут проходить межа між Аравійською та Африканською тектонічними плитами і через кілька мільйонів років Східна Африка, перетворившись на острів, відокремиться від континенту по межі цього розлому.
Ночуємо в готелі / кемпінгу / лоджі.
3
3 день. Національний парк Мерчісон Фолс
Рано вранці ми переправимося на поромі через Вікторія-Ніл на північний берег річки - там ми маємо ранкове сафарі. Ми проїдемо на автомобілі по ранковій савані.
В Уганді можна побачити всіх представників Великий африканської п'ятірки, до якої входять: слон, носоріг, буйвол, лев та леопард, хоча побачити останнього - це неабияка вдача! Леопард вкрай обережний звір і досить рідкісний. А ось інших іменитих тварин ми побачимо напевно, не кажучи вже про граціозних жирафів, бородавочників, стада зебр та антилоп.
На обід повертаємося в готель / кемпінг / лодж.
Після обіду в нас буде прогулянка - круїз по Вікторія-Нілу, ми з незвичного ракурсу, пропливаючи на човні вздовж берега, повз островів, спостерігатимемо за тваринами і птахами, якими багатий цей національний парк.
Ночуємо в готелі / кемпінгу / лоджі.

4
4 день. Національний парк Королеви Єлизавети.
Виселення та виїзд о 8-00.
Ми їдемо до найбільшого та найвідомішого національного парку Уганди - парку Королеви Єлизавети (Queen Elizabeth National Park). Цей парк займає величезну площу - 2 тисячі кв. км. між озерами Джорж і Едуард, проте він ніяк не відгороджений від решти території країни і крізь нього проходять звичайні дороги, що з'єднують населені пункти. Їхати такими дорогам суцільне задоволення - тільки встигай крутити головою на всі боки, спостерігаючи за тваринами.

Після обіду приїжджаємо до каналу Казінга, що з'єднує два головних озера парку. Тут ми пересідаємо на човен для водного сафарі. Три години ми проведемо, спостерігаючи за тваринами, які прийшли на водопій, немов на зображенні з вічної казки Кіплінга, і здається, що ось-ось почуєш клич шуліки Чіля щодо водяного перемир'я.
Ночуємо в готелі / кемпінгу / лоджі.


5
5 день. Національний парк Королеви Єлизавети, Ішаша.
Сьогодні їдемо в південну частину національного парку Королеви Єлизавети в сектор Ішаша. Тут знаходиться однойменна річка, по якій проходить кордон з сусідньою Демократичною республікою Конго. Наша мета - леви, що лазять деревами. Насправді, це звичайні леви, тільки в Ішаша вони люблять відпочивати на деревах, куди їх змушує забиратися полуденна спека. Треба сказати, що знайти лева, який ховається в савані не дуже легке завдання - вони ховаються під деревами та чагарниками, не особливо відрізняючись за кольором від випаленої сонцем трави. На деревах левів знайти ще складніше, але нас будуть супроводжувати місцеві рейнджери, досвід яких дає надію на те, що нам пощастить, і ми їх побачимо.Після обіду і відпочинку в лоджі виїжджаємо на вечірнє сухопутне сафарі. Можливо, нам пощастить, і ми побачимо хижаків.
Ночуємо в готелі / кемпінгу / лоджі.

6
6 день. Національний парк Бвінді.
Сьогодні знаковий день, кульмінація всієї подорожі - ми йдемо треком вглиб непрохідних лісів Бвінді. Це унікальне місце, яке є однією з найбагатших екосистем Африки, оголошено об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, оскільки входить в ареал проживання гірських горил. Ці дивовижні тварини збереглися лише на території Руанди, Демократичної республіки Конго і Уганди. Вважається, що на сьогодні їх популяція складає близько 1000 особин, тоді як до 1980 року на Землі залишалося всього 250 гірських горил. Це найбільші з приматів, самці при півтораметровому рості мають вагу до 365 кг, самки - значно менше. Ми пройдемо через джунглі, щоб побачити їх. Тривалість походу буде залежати від місцезнаходження сім'ї, до якої нас поведуть рейнджери. В цілому, денний трек зазвичай триває близько 6 годин, включаючи час спостереження за горилами.
Ночуємо в готелі / кемпінгу / лоджі.


7
7 день. Національний парк Бвінді - національний парк Озеро Мбуро.
Рано вранці виселяємося та переїжджаємо в національний парк Озеро Мбуро (Lake Mburo National Park). Наш шлях лежить в сторону столиці - Кампали.
Переїзд в 300 км орієнтовно займе 6-7 годин. Обід в дорозі. Після прибуття заселяємося в лодж / кемпінг / готель.
Увечері їдемо на сафарі. Вважається, що в цьому парку мешкають найчисельніші стада зебр в Уганді.


8
8 день. національний парк Озеро Мбуро - екватор- Кампала
Вранці, після сніданку виїжджаємо до Кампали. Нам необхідно проїхати 240 км.
По дорозі ми перетнемо точку екватора (обов'язково зупинимося для фотографії біля пам'ятного знака) і продовжимо шлях вже по північній півкулі. Пообідаємо по дорозі. Орієнтовно о 17-00 заселяється в готель в Кампалі. Тут ми зупиняємося на 2 ночі.

9
9 день. Кампала – Джинджа – Кампала
О 9-00 виїжджаємо в Джинджу, місто розташоване на березі озера Вікторія 87 км від Кампали. Тут ми пересідаємо на човен для круїзу по озеру аж до витоку Нілу - саме в цьому місці починає свій довгий шлях на північ легендарна річка.Увечері гуляємо по Кампалі.
Головне місто Уганди як і Рим, розташоване на 7 пагорбах, заклали його британці в кінці XIX століття. Сама назва походить від «kasоzi kimapаla», що на суахілі означає «пагорб антилоп». Зараз в центрі височать хмарочоси, столичні офіси, храми різних конфесій.
10
10 день. Виліт додому
Після сніданку ми виїжджаємо в міжнародний аеропорт Ентеббе.

За бажанням можна залишитися на день в столиці Уганди, місті Кампала.

У зв'язку з погодними умовами та іншими обставинами в програмі можливі зміни.


У вартість включено:
 • проживання в лоджах / будинках в кемпінгу / готелях - усі дні;
 • харчування: всі дні, починаючи з обіду 1 дня і закінчуючи сніданком 10 дня;
 • транспортне забезпечення по всьому маршруту;
 • трансфер з міжнародного аеропорту Ентеббе і назад якщо Ви прилітаєте з групою;
 • поїздка в супроводі українського і угандійського гідів;
 • вхідні квитки в усі національні парки крім дня 6 (трек до гірських горил);
 • всі круїзи і сафарі згідно програми крім дня 6 (трек до гірських горил);
 • консультації щодо поїздки та страховці;
 • при необхідності допомога в купівлі авіаквитків.
У вартість не включено:
 • авіаквитки (в обидві сторони, кожен учасник купує самостійно або разом з групою, при необхідності допомога організатора, орієнтовна вартість від 600 євро)
 • віза Уганди (50 дол США);
 • тести на COVID-19;
 • трек до гірських горил (вартість 700 дол США);
 • страховка (орієнтовно 25 євро).

Raido Club