All Around the World!

Останні записи
Raido Club on Instagram

Follow Us:  

+380-67-340-0370

Image Alt

Кращі нацпарки США на автомобілі

Кращі нацпарки США на автомобілі

€1405 з людини

Континент Північна Америка, як ніякий інший, багатий національними парками – тільки в США їх більше 500. І кожен з них унікальний по-своєму.

Ми пропонуємо вам поїхати з нами в подорож на автомобілі по національним паркам Дикого Заходу, і побачити своїми очима те, що раніше бачили лише в голлівудських вестернах і фільмах National Geographic: грандіозні каньйони та ущелини, виточені в червоних скелях землі Юти, Долину Смерті і Долину монументів, гігантські секвої, висотою більше 100 метрів та химерні дерева, названі ім’ям пророка.

Ми пройдемо стежками між гострими худу Брайс-Каньйону та по ущелині річки Вірджинії шириною всього 9 метрів, будемо ловити світло сонячних променів в каньйоні Антилопи.
Не вагайтесь!

0 Коментарi
 • Місце Зустрічі
  Лас Вегас, США
 • Час Відправлення
  4 березня 2020
 • Час Прибуття
  16 березня 2020

План поїздки

1
1 день
Збір групи в Лас Вегасі о 12-00, знайомство.
Це знамените місто, що виросло в пустелі Мохаве, знають всі. Поринути у світ гравців, які випробовують долю, в перший день подорожі нам не вдасться (краще все-таки на зворотному шляху), але прогулятися по центральній вулиці міста Лас-Вегас-Стріп, де розташовані основні казино, ми встигнемо.
Після закупівлі необхідних продуктів виїжджаємо в сторону Гранд-Каньйону. Ночуємо в готелі поблизу нього, двомісне заселення. Тут ми зупиняємося на дві ночі.
2
2 день
Цілий день ми проведемо в національному парку Гранд-Каньйон. Великий каньйон річки Колорадо включений в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 1979 року. Найшикарніші види з південної частини каньйону, їх ми і відвідаємо. Обов'язково дочекаємося заходу сонця - каньйон на заході неймовірно красивий поєднаннями лілових тіней і золотих схилів, забарвлених променями сонця, що заходить. Увечері повертаємося в готель.
3
3 день
Сьогодні ще один приголомшливий каньйон, який знаходиться в 240 км на північний схід від Гранд-Каньйону. Це каньйон Антилопи. Він не такий знаменитий, як Гранд-Каньйон, але, запевняємо, що ви отримаєте неймовірні відчуття, побачивши вузькі ущелини, пофарбовані в червоно-рудий колір, що нагадують шкуру антилопи (власне, тому каньйон і отримав свою назву). Каньйон знаходиться на землях, що належать племенам індіанців, у яких необхідно отримати дозвіл на прохід по їх території, заплативши певну суму за вхід.
Виселяємось з готелю та о 9-00 виїжджаємо. По дорозі до каньйону Антилопи заїдемо на водосховище Пауелл на річці Колорадо ще раз помилуватися Гранд-Каньйоном з іншого ракурсу.
Ночуємо в готелі, двомісне заселення.

4
4 день
Виїзд з готелю о 9-00.
Сьогодні у нас за планом Долина монументів і національний парк Арок. Долина монументів - це унікальне геологічне утворення, що складається з окремих скель, які нагадують залишки стародавніх архітектурних споруд. Вважають, що на цьому місці 250 млн. років тому було море, на дні якого накопичувався осадовий шар, що послужив будівельним матеріалом для сьогоднішніх «монументів».
Національний парк Арок - Арчес - відомий витонченими кам'яними арками. Тут їх більше 2 тисяч, дбайливо відшліфованих вітром і дощовими водами - це, напевно, найбільше скупчення арок, створених природою. Ночуємо в готелі, двомісне заселення.

5
5 день
Виселення з готелю о 9-00 та виїзд в національний парк Каньонлендс (Країна каньйонів). Каньонлендс, по суті, є пустелею, розташованою на плато Колорадо на висоті від 1500 до 2800 метрів над рівнем моря. Скелі тут сформовані все тими ж пісковиками, що і інші геологічні утворення штату Юта. Люди тут жили з давніх часів, залишивши наскальні малюнки, які датуються 1700 роком до н.е.
Другий парк на сьогодні це Dead Horse Point State Park - Парк мертвого коня. Його ще називають Парк голови мертвого коня. За легендою, ковбої заганяли мустангів на гору, обносили її огорожею і вибирали кращих коней. Решту кидали вмирати від спраги на цьому місці - звідси і назва парку. Ночуємо в готелі, двомісне заселення.
6
6 день
Виселяємося з готелю о 9-00. Подорож по унікальним національним паркам Юти триває. Сьогодні ми цілий день проведемо в нацпарку Капітол-Ріф.
До вечора заїжджаємо в готель. Заселення двомісне. Тут ми зупиняємося на дві ночі.
.
7
7 день
О 9-00 виїжджаємо в національний парк Брайс-Каньйон. Тут у нас трекінг. Брайс-Каньйон це радше амфітеатр, складений так званими «худу» або «худусамі» - високими тонкими загостреними геологічними утвореннями. Висота краю Брайс-каньйону варіюється від 2400 до 2700 м над рівнем моря, в той час як південний край Гранд-Каньйону розташований на висоті 2100 м.
Здалеку на цей каньйон дивитися мало толку, худу зливаються в єдину масу. Для того, щоб відчути красу цього місця потрібно обов'язково ходити пішки по стежках, спуститися всередину амфітеатру і помилуватися худусамі поблизу. І ми будемо ходити, дивитися, насолоджуватися, дивуватися .. Увечері повертаємося в готель.

8
8 день
Виселення з готелю о 9-00. Їдемо в національний парк Зайон. Він розташований на перетині плато Колорадо і пустелі Мохаве. Найнижча точка парку знаходиться на висоті 1117 м над рівнем моря, а найвища - на 2660 м. Ландшафт парку - це гори і каньйони все того ж червоного кольору, що і вся Юта. По парку протікає річка Вірджинія, вона прорізала приголомшливо красиву ущелину в скелях, висота яких досягає 600 метрів. Ширина ущелини місцями лише 6-9 метрів. Тут знаходиться один з найбільш незвичайних піших маршрутів, що зветься стежка Narrows - він займає 5-ту сходинку в рейтингу National Geographic. Ночуємо в готелі, двомісне заселення.

9
9 день
Виселяємось з готелю о 9-00 та їдемо в знамениту Долину смерті. Долина смерті вважається найспекотнішим місцем на Землі. У 1913 році тут була зафіксована найвища температура + 56,7 градусів за Цельсієм. У Долині смерті знаходиться найнижча точка земної поверхні в Північній Америці - западина Бедуотер - 86 м нижче рівня моря.
Долина смерті унікальна одним геологічним феноменом - на висохлому озері Рейстрейк-Плая виявлені камені, які самостійно повільно пересуваються по глинистому дну озера, залишаючи сліди довжиною в кілька десятків метрів. Камені починають рухатися раз в два-три роки, але деякі сліди зберігаються 3-4 роки. Феномен вивчають вчені, в університеті штату Каліфорнія була написана дисертація на цю тему, до каменів прикріплюють GPS- датчики, малюються графіки їх руху, обчислюють співвідношення їх маси до «пройденої» віддалі ... А камені продовжують блукати. Ми постараємося побачити ці непосидючі камені, ну або хоча б їх сліди. Ночуємо в готелі, двомісне заселення.

10
10 день
О 9-00 ранку виїзд з готелю в сторону національного парку Секвойя. День в дорозі. До вечора поселення в готель. Заселення двомісне. Тут ми зупиняємося на дві ночі.
11
11 день
Виїзд з готелю о 9-00. Сьогодні ми побачимо гігантські секвої. В однойменному національному парку росте найбільше (за обсягом деревини) дерево на Землі. «Звуть» це дерево Генерал Шерман, обсяг його деревини 1500 кубометрів. Воно росте в гаю, що зветься «Гігантський ліс». Незабутні враження від відвідування цього лісу гарантовані. У парку є пішохідні стежки, якщо дозволить час, ми обов'язково прогуляємося по одній з них.
Увечері повертаємося в готель.
12
12 день
Виселення з готелю о 9-00.
Останній в цій програмі день, присвячений ще одному дереву, названому на ім'я старозавітного пророка Ісуса Навіна (Джошуа). Ми їдемо в національний парк Джошуа-Трі. Дерево Джошуа це пальмова коротколистна юка, яка росте тільки в цьому регіоні. Назва дереву дали першопроходи- мормони, яким воно нагадало пророка, що вказує рукою в бік обітованої землі. Деякі путівники пишуть, що мормонам дерево нагадало пророка, який молиться. Можливо, це дерево могло нагадати їм пророка, що здійснює і інші дії, кажуть, що ці дерева вражають різноманітністю форм. Побачимо їх і ми.
Ночуємо в готелі, двомісне заселення.
13
13 день
Виїжджаємо з готелю о 9-00 в Лас-Вегас. Орієнтовний час прибуття - 13-00. Виліт додому.

У зв'язку з погодніми умовами та іншими обставинами в програмі можливі невеликі зміни.

У вартість включено

 • проживання всі дні, з 1-го до 13-го, 12 ночей, двомісне заселення;
 • всі переїзди по маршруту на мікроавтобусі або мінівені в залежності від кількості чоловік в групі;
 • трансфери: аеропорт - Лас Вегас і назад при умові, якщо Ви летите з групою;
 • загальне спорядження: gps навігатор, групова медична аптечка;
 • супровід гідом;
 • консультації щодо поїздки, страховки та отримання американської візи.

У вартість не включено:

 • авіаквитки до Лас Вегаса, кожен учасник купує сам або разом з групою, при необхідності допомога організатора;
 • вартість візи, віза оформляється самостійно (при необхідності допомога організаторів);
 • сувеніри, додаткові екскурсії;
 • вхідні квитки в нац парки;
 • харчування (крім сніданків, які включено у вартість проживання в готелях);
 • страховка.

Raido Club